Jiří Dostál z Olomouce

Specialista na hypotéky

V oblasti hypoték se pohybuji už od roku 2005. Za tuto dobu jsem byl hypotečním poradcem v České spořitelně a Komerční bance. Abych mohl klientům doporučit vždy to nejlepší řešení na trhu, stal jsem se v roce 2014 samostatným poradcem. Baví mě hledat nejlepší a nejvhodnější řešení pro klienty. Provést své klienty celým schvalovacím procesem a jsem jim k dispozici i poté. Svým klientům také připravuji nabídky pojištění nemovitosti a pobavím se také, jak se zajistit pro nečekané situace.

Působím převážně v Olomouckém kraji, ale rád se pověnuji i klientům z jiné lokality 🙂

S čím Vám mohu pomoci ...

Hypotéky na bydlení

Hledáte nejlepší hypotéku na koupi, výstavbu nebo rekonstrukci? Nemáte našetřené peníze, ale chcete si pořídit nemovitost? Hlavně při výstavbě je důležité zvolit banku, která Vám umožní čerpat co nejvíce během výstavby.

Hypotéky pro živnostníky a podnikatele

Jste OSVČ a chcete úvěr na bydlení nebo investici? Nejste si jistí s výši Vašeho příjmu? Každá banka počítá příjem jinak. Je také možné brát příjem z obratu.

Jste majitel nebo spolumajitel obchodní společnosti? Získat úvěr může být složitější. Umím poradit, jak získat příjem z Vaší společnosti nebo z vyplácené mzdy tak, aby jste měli co nejmenší náklady. Někdy je možné také vzít příjem z obratu Vaší společnosti.

Refinancování hypoték, Hypotéka na cokoliv, konsolidace úvěrů

Bojíte se růstu úrokových sazeb? V tom případě si můžete již teď zajistit úrokovou sazbu na další období až tři roky před koncem současné úrokové sazby. Můžete také sloučit více úvěru do jednoho nebo si úvěr navýšit na cokoliv za úrokovou sazbu hypotéky.

Potřebujete peníze i na něco jiného než pořízení nemovitosti? Potřebujete snížit výši současných splátek.

Zajištění

Je potřeba myslet také na rizika, které můžou nastat při splácení úvěru. Pojistit si dobře nemovitost a také se zajistit pro nenadálé případy, které můžou nastat.

Cílem mé práce je získat finance pro Vaše nové bydlení. Každý projekt je pro mne výzvou a v 95% jsem svým klientů splnil sen. Buďte i Vy dalšími spokojenými klienty, kteří již za krátko mohou bydlet v novém.

Zavolejte mi na tel. číslo 773927783 nebo vyplňte jednoduchý formulář a požadovanou sumu máte doma.

Výše v Kč: 0
Výše úvěru v Kč: 300000